Inskrywings vir 2018

  • Personeel

Personeel

OPVOEDERS

Naam

Vakke/afdeling

Bestuur

Ander

Verjaar

Barkhuizen, C. Lewenswetenskap, Wiskundige Geletterdheid en NW (Wetenskap)      Mei 12
Butt, C. Wiskunde en Wiskundige Geletterdheid   Netbalorganiseerder Jul. 11
Campbell, T.L. Verbruikerstudies en Tegnologie (Verbruikerstudie)      Jan. 10
Carstens, C.H.N. Toerisme en SW (Geskiedenis)   Noodhulp  Jan. 20
Coetzee, N. Engels HT Vakhoof: Engels EAT Watersportorganiseerder  Mei 17
Coetzer, T. Visuele Kuns en Skeppende Kuns      Okt. 11
Conradie, R. Wiskundige Geletterdheid en LO Vakhoof: LO    Apr. 6
De Jongh, J.A. RTT      Jun. 11
Diedericks, C. Afrikaans HT en EAT      Nov. 23
Dreyer, M. JOT Jeugwerker    Feb. 7
Du Toit, F. Fisiese Wetenskap      Sep. 24
Ganzevoort, E. Wiskundige Geletterdheid en Skeppende Kuns      Jan. 13
Heystek, J.E. Afrikaans HT      Des. 8
Janse v Rensburg, T. Engels EAT en Afrikaans EAT      Jan. 13
Kemp, R. Lewenswetenskap en NW (Biologie) Vakhoof: Lewenswetenskap    Okt. 7
Lombard, M. Engels EAT   Skaakorganiseerder  Jul. 28
Lötz, F.J. Skoolhoof Bestuur en Beheer    Okt. 14
Lötz, H. Rekeningkunde en EBW (Rek) Vakhoof: Rekeningkunde    Des. 21
Meyer, A. Geografie en SW (Aardrykskunde) Departementshoof: Sosiale Wetenskappe Koor  Jun. 28
Meyer, J.S. Afrikaans HT   Hokkieorganiseerder  Mei 25  
Nel, A. Engels EAT      Apr. 6
Nicholson, A.R. Wiskundige Geletterdheid en EBW (Rek)      Jun. 9
Nortjé, S.P. Besigheidstudies en EBW (Algemeen) Vakhoof: Besigheidstudies    Jan. 26
Olivier, P. Wiskunde Vakhoof: Wiskunde Tennisorganiseerder  Mei 13
Olivier, R.P. IGO Adjunkhoof Dissipline  Aug. 9
Pienaar, G.B. Geografie Departementshoof: Sport Sportorganiseerder Des. 31
Scott, L.W. LO   Rugbyorganiseerder Nov. 25
Smit, H. Tegnologie (Algemeen en IGO)     Mrt. 21
Smith, A.K. Besigheidstudies en SW (Aardrykskunde)     Nov. 20
Steenkamp, A.S. Afrikaans HT Vakshoof: Afrikaans HT   Sep. 14
Steffens, M.C. RTT en LO     Des. 3
Terblanche, R.B. Wiskunde   Kondisioneringshoof Jul. 28
Van As, D. Rekeningkunde en EBW (Rek) Vakhoof: Wiskundige Geletterdheid   Mrt. 30
Van den Berg, A.D. Engels HT   Hoof van Debat/Redenaars Okt. 10
Van Dyk, D.J. Lewenswetenskap en NW (Biologie)     Okt. 28
Van Kampen, A.A. IT en RTT Vakhoof: RTT en IT   Aug. 27
Van Niekerk, Z. Engels EAT Vakhoof: Engels EAT   Sep. 10
Vermeulen, H.H. Fisiese Wetenskap en NW (Wetenskap) Departementshoof: Natuurwetenskappe Gholf-organiseerder Jul. 3
Verwey, S. Toerisme en Besigheidstudies Vakhoof: Toerisme Atletiekorganiseerder Sep. 28
Visser, J. Afrikaans EAT Vakhoof: Afrikaans EAT Dansers Jan. 11
Vorster, M.L. Wiskunde   Kultuurhoof Apr. 15
Zeelie, C. Ekonomie, Besigheidstudies en EBW (Rek) Departementshoof: Ekonomiese Wetenskappe Krieketorganiseerder  Jun. 4

 

ADMINISTRASIE

Naam

Vakke/afdeling

Verjaar

Botha, D.E. Ontvangs en skoolfinansies Nov. 11
Dekker, L.E. Algemene administrasie Jan. 29
Ferreira, C. Algemene administrasie Okt. 18
Jordaan, M. Koshuise en Vervoerdienste Aug. 6
Reichert, M. Skoolhoofsekretaresse Jun. 5
Strydom, R. Skoolfinansies Aug. 3
Van Vuuren, E. Algemene administrasie Des. 7

 

GEBOUE EN TERREIN

Naam

Vakke/afdeling

Verjaar

Adolph, M.K.A. Algemene werker Nov. 16
Van der Watt, R.F. Terrein en busse Jan. 18
Vosloo, L. Geboue Sep. 30

 

HUIS MEIRING

Naam

Vakke/afdeling

Verjaar

Coetzee, R. Hulpmatrone Jul. 30
Dreyer, M. Superintendent Feb. 7
Gebengana, M.A. Algemene assistent Jun. 6
Labuschagne, S. Hoofmatrone Okt. 18
Matika, Z.E. Algemene assistent Feb. 21
Matika, N.F. Algemene assistent Sep. 5
Matyolweni, N.G. Algemene assistent Des. 20
Pietersen, M.J.M. Voedselbestuurder Jun. 8
Poti, T.P. Algemene assistent Aug. 3

 

LUSHOF

Naam

Vakke/afdeling

Verjaar

Goeda, E.M. Algemene assistent Sep. 23
Maqungu, M.N. Algemene assistent Jun. 16
Vermeulen, E. Hoofmatrone Sep. 21
Witbooi, A.M. Algemene assistent Mrt. 17