Aflaaibare dokumentasie

  • Personeel

Personeel

OPVOEDERS

Naam

Vakke/afdeling

Bestuur

Ander

Verjaar

Ahlers, L. Wiskunde en Wiskundige Geletterdheid Mrt. 4
Butt, C. Wiskunde en Wiskundige Geletterdheid Graadvoog: Graad 8  Netbalorganiseerder Jul. 11
Campbell, T.L. Verbruikerstudies en Tegnologie (Verbruikerstudie) Vakhoof: Verbruikerstudies     Jan. 10
Carstens, C.H.N. Toerisme en SW (Geskiedenis)   Noodhulp  Jan. 20
Claassen, K Besigheidstudie, LO, EBW Sep. 27
Coetzee, N. Engels HT Vakhoof: Engels Huistaal Watersportorganiseerder  Mei 17
Coetzer, T. Visuele Kuns en Skeppende Kuns Vakhoof: Visuele Kuns en Skeppende Kuns     Okt. 11
Conradie, R. Wiskundige Geletterdheid en LO Vakhoof: LO    Apr. 6
De Jongh, J.A. RTT      Jun. 11
Diedericks, C. Afrikaans HT en EAT Departementshoof: Afrikaans     Nov. 23
Dorfling, T. Lewenswetenskap, Wiskundige Geletterdheid en NW (Wetenskap)      Mei 12
Dreyer, M. JOT Jeugwerker    Feb. 7
Du Toit, F. Fisiese Wetenskap      Sep. 24
Ganzevoort, E. Wiskundige Geletterdheid en Skeppende Kuns      Jan. 13
Heystek, J.E. Afrikaans HT      Des. 8
Heystek, Ingrid. English FAL     Des. 3
Jonker, Johann. Lewenswetenskap, Wiskundige Geletterdheid     Okt. 22
Kemp, R. Lewenswetenskap en NW (Biologie) Graadvoog: Graad 11 Vakhoof: Lewenswetenskap en Natuurwetenskap    Okt. 7
Lourens, E. Afrikaans HT, LO en Besigheidsstudies      Mrt. 13
Lombard, M. Engels EAT Vakhoof: Engels EAT  Skaakorganiseerder  Jul. 28
Lötz, F.J. Skoolhoof Bestuur en Beheer    Okt. 14
Lötz, H. Rekeningkunde en EBW (Rek) Vakhoof: Rekeningkunde en EBW    Des. 21
Meyer, A. Geografie en SW (Aardrykskunde) Adjunkhoof Hokkieorganiseerder  Jun. 28
Meyer, J.S. Afrikaans HT    Mei 25  
Nel, A. Engels EAT      Apr. 6
Nicholson, A.R. Wiskundige Geletterdheid en EBW (Rek)   Krieketorganiseerder  Jun. 9
Nortjé, S.P. Besigheidstudies en EBW (Algemeen)    Jan. 26
Olivier, P. Wiskunde Vakhoof: Wiskunde Tennisorganiseerder  Mei 13
Olivier, R.P. IGO Adjunkhoof Leierspan  Aug. 9
Pienaar, G.B. Geografie Departementshoof: Sport Departementshoof: Sosiale wetenskappe Graadvoog: Graad 11 Leierspan Sportorganiseerder Des. 31
Scott, L.W. LO   Rugbyorganiseerder Nov. 25
Smit, H. Tegnologie (Algemeen en IGO)    Vervoer Mrt. 21
Smit, T. Engels EAT     Jan. 13
Smith, A.K. Besigheidstudies en SW (Aardrykskunde) Vakhoof: Besigheidstudies    Nov. 20
Steffens, M.C.   Vakhoof: Ekonomie  Des. 3
Terblanche, R.B. Wiskunde Graadvoog: Graad 8 Vakhoof: Ekonomie  Kondisioneringshoof Jul. 28
Van As, D. Rekeningkunde en EBW (Rek) Vakhoof: Wiskundige Geletterdheid Graadvoog: Graad 12   Mrt. 30
Van den Berg, A.D. Engels HT Departementshoof: Engels  Hoof van Debat/Redenaars Okt. 10
Van Kampen, A.A. IT en RTT Vakhoof en Departementshoof: RTT en IT Graadvoog: Graad 12 Leierspan  Aug. 27
Venter, J Geografie en LO Des. 23
Vermeulen, H.H. Fisiese Wetenskap en NW (Wetenskap) Departementshoof: Natuurwetenskappe Graadvoog: Graad 10 Leierspan Gholf-organiseerder Jul. 3
Verwey, S. Toerisme en Besigheidstudies Vakhoof: Toerisme Atletiekorganiseerder Sep. 28
Visser, J. Afrikaans EAT Vakhoof: Afrikaans EAT Dansers Jan. 11
Vorster, M.L. Wiskunde Graadvoog: Graad 9 Departementshoof: Ekonomiese wetenskappe  Leierspan Kultuurhoof Apr. 15

 

ADMINISTRASIE

Naam

Vakke/afdeling

Verjaar

Bell-Cross, K.B. Bemarking Feb. 02
Botha, D.E. Ontvangs en skoolfinansies Nov. 11
Dekker, L.E. Algemene administrasie Jan. 29
Ferreira, C. Algemene administrasie Okt. 18
Jordaan, M. Koshuise en Vervoerdienste Aug. 6
Reichert, M. Skoolhoofsekretaresse Jun. 5
Strydom, R. Skoolfinansies Aug. 3
Van Vuuren, E. Algemene administrasie Des. 7

 

GEBOUE EN TERREIN

Naam

Vakke/afdeling

Verjaar

Adolph, M.K.A. Algemene werker Nov. 16
Van der Watt, R.F. Terrein en busse Jan. 18
Vosloo, L. Geboue Sep. 30

 

HUIS MEIRING

Naam

Vakke/afdeling

Verjaar

Coetzee, R. Assistent matrone Jul. 30
Dreyer, M. Superintendent Feb. 7
Gebengana, M.A. Algemene assistent Jun. 6
Labuschagne, S. Assistent matrone Okt. 18
Matika, Z.E. Algemene assistent Feb. 21
Matika, N.F. Algemene assistent Sep. 5
Matyolweni, N.G. Algemene assistent Des. 20
Poti, T.P. Algemene assistent Aug. 3

 

LUSHOF

Naam

Vakke/afdeling

Verjaar

Goeda, E.M. Algemene assistent Sep. 23
Maqungu, M.N. Algemene assistent Jun. 16
Vermeulen, E. Hoofmatrone Sep. 21
Witbooi, A.M. Algemene assistent Mrt. 17